WYKŁADZINY HOTELOWE

 

Pełną ofertę wykładzin hotelowych odnajdą Państwo poniżej po kliknięciu w logo producenta. 

 

wykładziny hoteloweW trakcie naszej wieloletniej pracy niejednokrotnie mieliśmy okazję realizować inwestycje dla hoteli i ośrodków wypoczynkowych. Realizacje te często są pewnym wyzwaniem, ze względu na powierzchnię obiektów oraz ich specyfikę, dodatkowo musimy sprostać oczekiwaniom zleceniodawców, jednak nasza wiedza i doświadczenie jeszcze nigdy nie zawiodły naszych klientów. W naszej ofercie znajdują się wykładziny hotelowe pochodzące od najlepszych producentów, takich jak m.in.: Gamrat, Gerflor czy Armstrong.

 

W wyborze wykładzin do naszej oferty nie kierujemy się samą marką, ale tym, co za nią stoi: nowoczesnymi technologiami produkcyjnymi, walorami użytkowymi i estetycznymi, jakością wykorzystanych materiałów oraz wykonania, a także trwałością wykładzin. W ten sposób nasi klienci mogą mieć pewność, że otrzymają od nas to, co najlepsze. Hotele są obiektami, w których występuje stale natężony ruch, dlatego też przeznaczone do nich wykładziny muszą być odporne na tak zintensyfikowaną eksploatację.

 

Oferowane przez nas wykładziny hotelowe są odporne na zniekształcenia i starcia wynikające ze zużywania, a jednocześnie z łatwością można usuwać z nich zanieczyszczenia. Najczęstszym wyborem klientów są wykładziny dywanowe, które oprócz walorów estetycznych, dają najwyższy komfort użytkowania dzięki swojej miękkości. To najlepszy sposób na to, by stworzyć eleganckie wnętrze, któremu nie można odmówić przytulności. Nasza firma z przyjemnością pomoże w wyborze odpowiedniej wykładziny dla obiektów hotelowych, biorąc pod uwagę sugestie klienta oraz wykorzystując własną wiedzę i doświadczenie zdobyte w ciągu dwudziestu lat swojej działalności.

 

Dzięki bogatej palecie oferowanych przez nas wykładzin, dostępnych w różnych kolorach i wykorzystujących ciekawe, atrakcyjne wzornictwo, tworzymy dla naszych klientów luksusowe wnętrza o najwyższym standardzie. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji o proponowanych przez nas rozwiązaniach zachęcamy do bliższego zapoznania się z zawartością naszej strony internetowej, bądź do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą.

 

Producenci

kliknij w logo aby zapoznać się z ofertą danego producenta

Armstrong
Lano
Gerflor
Forbo
Ege
Bestwool
TOP