WYKŁADZINY EKSKLUZYWNE

 

wykładziny ekskluzywneOd początku naszej działalności za cel stawialiśmy sobie zadowolenie każdego z naszych klientów. Oznaczało to dostosowanie naszej oferty do najróżniejszych potrzeb prezentowanych przez zgłaszające się do nas firmy oraz klientów indywidualnych, tak, by każdemu móc zaproponować rozwiązanie idealnie odpowiadające na indywidualne oczekiwania.

 

Wieloletnie doświadczenie, obejmujące setki zrealizowanych przez nas inwestycji, pozwoliło nam na stworzenie oferty złożonej z wysokiej jakości wykładzin pochodzących od uznanych na świecie producentów; oferty, która jest odpowiedzią również na najwyższe wymagania ze strony klientów. Stąd też z dumą możemy zaprezentować ekskluzywną linię naszej propozycji, która jest efektem pilnego śledzenia nowości na rynku oraz potrzeb klientów i natychmiastowego reagowania na nie.

 

Oferowane przez nas wykładziny ekskluzywne to skuteczne i trwałe rozwiązanie kreujące luksusowe wnętrze. Pochodzą one od kilku producentów m. in. z Niemiec, Francji i Holandii, których łączy sporo: odwaga we wzornictwie, dbałość o detale, otwarcie na nowoczesne technologie produkcyjne. Połączenie tych cech stwarza nową jakość, którą trudno osiągnąć konkurencji. O ekskluzywności oferowanych przez nas wykładzin decydują właśnie te cechy, które w połączeniu z najwyższą trwałością, wynikającą z zastosowanych w produkcji materiałów, dają produkt wyjątkowy.

 

Wykładziny dywanowe, PCV, linoleum oraz specjalistyczne z naszej linii ekskluzywnej zostały stworzone z myślą o obiektach użyteczności publicznej, gdzie obok odporności na zużycie wynikające z natężonego ruchu, liczy się także nadawanie wnętrzom luksusowego charakteru, ale na szeroką skalę stosowane są także w prywatnych budynkach mieszkalnych, głównie ze względu na wysoki komfort użytkowania oraz wyjątkowe walory estetyczne. Chętnie udzielimy bardziej szczegółowych informacji na temat naszej ekskluzywnej kolekcji wykładzin oraz pomożemy w doborze rozwiązania adekwatnego do Państwa potrzeb - w tym celu zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą.

 

Producenci

kliknij w logo aby zapoznać się z ofertą danego producenta

Armstrong
Lano
Gerflor
Forbo
Ege
Bestwool
TOP