WYKŁADZINY DLA ALERGIKÓW

 

wykładziny dla alergikówSzczególną ostrożnością przy zakupie wykładzin powinni wykazać się alergicy i astmatycy. Unoszący się w powietrzu i osiadający na powierzchniach w pomieszczeniach zamkniętych kurz powoduje reakcje alergiczne przez to, że wdychamy go razem z powietrzem.

 

Najlepsze wykładziny dla alergików to te dywanowe - redukują one ilość kurzu unoszącego się w powietrzu przez to, że zatrzymują go na swojej powierzchni do kolejnego odkurzania. Kurz osiadający na gładkich posadzkach ponownie unosi się w powietrze przy każdym ruchu lub podmuchu wiatru, a to właśnie unosząc się w powietrzu stanowi największe zagrożenie dla naszego zdrowia.

 

Pośród wybranych przez naszą firmę wykładzin nie mogło zabraknąć tych, które są przyjazne dla alergików. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii produkcyjnych oferowane przez naszą firmę wykładziny obok wysokiej trwałości i ciekawego wzornictwa, pomagają alergikom w walce z roztoczami. Z naszej oferty wykładzin dla alergików korzystają zarówno klienci indywidualni, którzy borykają się z tymi problemami zdrowotnymi, ale także klienci instytucjonalni - centra medyczne, domy opieki społecznej, szkoły i żłobki, ale również hotele to obiekty, w których coraz częściej zwraca się uwagę na komfort wszystkich ich użytkowników, także tych cierpiących z powodu tak często spotykanej alergii.

 

Korzystając z naszej wiedzy i doświadczenia jesteśmy w stanie każdemu klientowi wskazać wykładziny z naszej oferty, które będą najlepiej dostosowane do jego potrzeb, a także przekazać wskazówki dotyczące konserwacji zapewniającej największą efektywność. Wykładziny dla alergików znajdujące się w naszej ofercie pochodzą od najlepszych producentów i posiadają odpowiednie certyfikaty, które potwierdzają ich przyjazność dla zdrowia, zapewniają one najwyższy komfort użytkowania i są odporne na zużycie, co jeszcze szczególnie ważne w obiektach użyteczności publicznej, gdzie występuje wzmożony ruch. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji na temat naszej oferty przeznaczonej dla alergików zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami - chętnie odpowiemy na wszelkie pytania oraz dopasujemy rozwiązania optymalne do Państwa potrzeb.

 

Producenci

kliknij w logo aby zapoznać się z ofertą danego producenta

Armstrong
Lano
Gerflor
Forbo
Ege
Bestwool
TOP