Twoje korzyści

W swojej działalności stawiamy na zadowolenie naszych klientów, a ten cel jest determinantą wszystkich podejmowanych przez nas czynności na każdym etapie naszej pracy. Decydując się na współpracę z naszą firmą przede wszystkim otrzymujesz gwarancję kompleksowej obsługi - realizacja inwestycji od początku do końca będzie prowadzona przez naszą firmę. Nasi pracownicy, w oparciu o swoją wiedzę i wieloletnie doświadczenie, pomogą Ci w odpowiednim doborze wykładziny spośród licznych rodzajów i wzorów z naszej oferty, tak by spełniała ona wszystkie Twoje potrzeby i oczekiwania, zarówno w zakresie walorów użytkowych, jak i estetycznych.

Wszystkie oferowane przez nas wykładziny cechują się wysoką jakością wykonania oraz materiałów użytych w procesie produkcji opartym na nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych. Dostępne są w wielu kolorach i wykorzystują ciekawe, nowoczesne wzornictwo, przez co w zależności od oczekiwań klienta, nadadzą wnętrzu pożądanego charakteru. Najlepsi europejscy producenci, których wykładziny oferujemy, są gwarantem trwałości. W razie potrzeby, przed montażem wykładziny zajmiemy się poziomowaniem posadzki, dokonamy pomiarów powierzchni do pokrycia wykładziną oraz sporządzimy kosztorys inwestycji. Jeśli chodzi o montaż, nie zlecamy podwykonawstwa zewnętrznym firmom - zajmują się tym nasi pracownicy, którzy oprócz bogatego doświadczenia posiadają specjalistyczną wiedzę, zdobytą na szkoleniach w Niemczech. Wobec tego zyskujesz pewność, że całością inwestycji zajmie się wyłącznie nasza firma, co gwarantuje dobry przepływ informacji między pracownikami zajmującymi się realizacją poszczególnych etapów prac, a to nie pozostaje bez znaczenia dla ostatecznych efektów.

Przez cały czas realizacji zlecenia utrzymujemy stały kontakt z klientem, przez co jest on zorientowany w postępie naszych prac, a my jesteśmy otwarci na pojawiające się z jego strony sugestie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że często naszym klientom zależy na czasie, dlatego w swojej pracy jesteśmy terminowi i staramy się realizować inwestycje jak najszybciej, jednak nigdy kosztem jakości. Każdy z naszych klientów może liczyć także na inne oferowane przez nas usługi, do których zaliczają się m. in. prace ogólnobudowlane czy renowacja posadzek.

TOP