O FIRMIE

Firma GOLF powstała w 1993 roku i od tego czasu zaopatruje klientów indywidualnych i instytucjonalnych z całej Polski w wykładziny od czołowych europejskich producentów. Sprzedaż i montaż wykładzin to główny trzon naszej działalności, w której stawiamy na pełen profesjonalizm. Zatrudniamy pracowników o szerokiej wiedzy i bogatym doświadczeniu, którzy poza pracą zawodową stale rozwijają się poprzez udział w prestiżowych szkoleniach w kraju i za granicą.

 

Wizja działania

 

Nasza działalność obejmuje sprzedaż i montaż wykładzin, a także związane z tym ewentualne prace, takie jak poziomowanie posadzek. Każdy zgłaszający się do nas klient może liczyć na indywidualne konsultacje, mające na celu dobór takiego rozwiązania, które najlepiej odpowie na konkretne potrzeby. Wysoka jakość oferowanych przez nas wykładzin jest wynikiem starannego doboru najlepszych propozycji od wiodących w branży europejskich producentów. Kompleksowa obsługa wpływa na skrócenie czasu realizacji inwestycji, bez negatywnego wpływu na jakość naszej pracy. Korzystając z naszej wiedzy, udzielamy porad technicznych odnośnie wykonanych z różnych materiałów wykładzin, ich właściwości oraz sposobów konserwacji.

 

Misja

 

Od samego początku naszej działalności naczelnym celem, który sobie postawiliśmy, była satysfakcja klienta. Uważamy, że choć ostateczny efekt naszej pracy jest najważniejszy, to jednak równie ważne jest, aby na każdym etapie działań klient był w pełni zadowolony. By dosięgnąć tak wysoko postawionej poprzeczki, oferujemy naszym klientom wybór wykładzin od najlepszych producentów oraz kompleksową obsługę przez cały czas realizowania inwestycji. Indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz dokładność wykonywanej przez nas pracy to kolejne drogi do realizacji naszej misji.

 

Dlaczego my?

 

Wieloletnie doświadczenie i szeroka wiedza, pogłębiana dodatkowo na krajowych i zagranicznych szkoleniach, sprawiają, że w kwestii wykładzin jesteśmy ekspertami. W profesjonalny sposób doradzimy każdemu klientowi rozwiązanie adekwatne do jego indywidualnych potrzeb i w krótkim czasie zrealizujemy całą inwestycję. Zgłaszając się do nas, każdy klient otrzymuje dostęp do szerokiej gamy wysokiej jakości wykładzin, wykonanych z naturalnych i syntetycznych materiałów przez europejskich producentów, którzy cieszą się zaufaniem i dobrą opinią w branży budowlanej. Montażu wykładzin dokonujemy samodzielnie, bez zlecania tych prac firmom podwykonawczym. Dodatkowo nasi klienci mogą liczyć na naszą pomoc w pracach ogólnobudowlanych.

 

Polityka jakości

 

Jak już wielokrotnie wspominano, od początku naszej działalności postawiliśmy na wysoką jakość oferowanych przez nas produktów oraz usług. Tylko w ten sposób możemy być pewni, że osiągniemy nasz cel, którym jest zadowolenie klienta oraz że efekty naszej pracy będą trwałe. Do realizacji Polityki jakości zmierzamy na wiele sposobów, do których przede wszystkim należą: śledzenie oraz wdrażanie nowoczesnych technologii oraz produktów, tworzonych przy ich wykorzystaniu; podnoszenie kwalifikacji zatrudnianych przez nas pracowników, poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach; spełnianie norm prawnych dotyczących jakości, bezpieczeństwa i higieny pracy, a także ochrony środowiska. Jedynie wieloaspektowe spojrzenie na tak szerokie zagadnienie jakim jest jakość, pozwala na rzeczywiste osiągnięcie jej wysokiego poziomu pod każdym względem.

TOP